Me bazë bimore
Deet Free
Alkool falas
Pa kimikate
PËR NE
Win-Win Industry Aksioner Group Limited
E themeluar nga një grup entuziastësh të jashtëm të cilët përkushtohen për të ofruar produkte natyrale dhe efektive për shoqërinë natique kombinon përbërësit natyralë në një mënyrë unike.
Misioni yne pa kimikate është premtimi që bëjmë për çdo familje dhe natyrë.
Ekipi ynë Ne bashkëpunojmë me Universitetin e Teknologjisë Kimike të Pekinit, kemi ekipin e vet të R&D.
LEXO MË SHUMË Luaj videon...
RRETH VAJRAVE ESENCIALE
100%Natyrore
Temjani natyral i mushkonjave është bërë me materiale me bazë bimore që në mënyrë natyrale veprojnë si parandalues ​​ndaj insekteve duke ofruar gjithashtu aromat e mahnitshme të citronelës, barit të limonit etj.
Vaj Citronella

Përftohet nga distilimi me avull i të gjithë barit të citronelës, i cili mund të ngadalësojë simptomat e ftohjes dhe kollitjes.

Vaji i limonit

Përqendrimi i lartë i Citral dhe Geraniol, i përdorur zakonisht në temjanin dhe vajin kundër mushkonjave. Mund të përmirësojë simptomat e faringjitit.

Vaj Eugenol

Karafili përmban një përbërës të quajtur Syringol, i cili ka një efekt të mirë kundër mushkonjave.

Vaj menteje

Përmban mentol, menton dhe substanca të tjera, ka erë të mprehtë dhe largon mushkonjat

Vaji i drurit të kedrit

Ilaçi kundër mushkonjave me vaj kedri mund të largojë në mënyrë efektive mushkonjat, të pengojë bakteret në ajër dhe të pastrojë ajrin.

Zgjidhni atë që ju nevojitet
TonaProduktet
Temjani ynë natyror kundër mushkonjave me vaj esencial bimor krijon një aromë të lehtë, të këndshme, freskuese kur digjet. Sigurim i cilësisë, i sigurt dhe i sigurt.

Mini temjan

LEXO MË SHUMË

Temjan i madh

LEXO MË SHUMË

Kone temjan

LEXO MË SHUMË
APLIKACIONI
ProduktAplikacion
Ky produkt mund të përdoret në skenarë të tillë si shtëpia, joga, kampingu, zyra dhe toka pjellore e jashtme për të zmbrapsur në mënyrë efektive mushkonjat dhe për të mbrojtur anëtarët e familjes!
Kampingu jashtë
Koha e familjes jashtë
Joga jashtë
Zyrë në ambiente të mbyllura
10 +
VITE TE THEMELIMIT
1000 K+
PRODHIMI VJETOR
97 %
KLIENTËT E KËNAQUR
5000 dollarë K+
VËLLIMI I EKSPORTIT
Qëndroni me ne për të mbrojtur familjen tonë Ju lutemi na kontaktoni
LEXO MË SHUMË
LAJMET E FUNDIT
E fundit NgaBlog
Shkopinjtë natyralë të temjanit të mushkonjave janë bërë me materiale me bazë bimore që në mënyrë natyrale veprojnë si parandalues ​​ndaj insekteve, duke ofruar gjithashtu aromat e mahnitshme të citronelës, barit të limonit etj.
05-16, 2024
Hulumtimet zbuluan se këto ilaçe kundër mushkonjave janë mënyrat më efektive për të hequr qafe dëmtuesit
LEXO MË SHUMË
04-30, 2024
Një nga repelentët më të mirë të mushkonjave për të mbajtur kafshimet kur jeni në shtëpi ose larg
LEXO MË SHUMË
03-26, 2024
Paralajmërim kundër mushkonjave për pushuesit britanikë pasi infeksionet e importuara kthehen në nivelet para pandemisë
LEXO MË SHUMË